رفتار ماموران شهرداری با دستفروشان بعضا اوباش گونه است

مجموعه: اخبار تاپ, اخبار شهر تاریخ انتشار مطلب: ۱۳۹۷/۰۴/۲۳
(هنوز امتیازی ثبت نکرده اید ؟)
Loading...
رفتار ماموران شهرداری با دستفروشان بعضا اوباش گونه است

عضو کمیسیون شوراها و سیاست داخلی مجلس با بیان اینکه ماموران شهرداری باید با دستفروشان و سد معبرکنندگان در خیابانها، رفتار مناسب و درستی داشته باشند، گفت: بعضا این رفتارها اراذل و اوباشگونه است.

 

ابوالفضل ابوترابی نماینده نجف آباد در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خبر شهروند با بیان اینکه طبق قانون، رفع سد معبر از وظایف شهرداری است، گفت: مردم انتظار دارند تا شهرداری با افرادی که در خیابانها سد معبر می کنند و باعث تنگ شدن پیاده روها می شوند، برخورد کند اما این برخورد باید در شان افراد و متناسب با رفتار انسانی باشد.

وی تاکید کرد: رفتار مامورین شهرداری نباید به گونه ای باشد که باعث رنجش مردم و تنش در جامعه شود.

عضو کمیسیون شوراها و سیاست داخلی مجلس با بیان اینکه رفتار ماموران شهرداری باید با رافت اسلامی باشد، اضافه کرد: ماموران باید با تدبیر عمل کنند تا حداقل تنش ایجاد نشود و بدون ایجاد هر گونه حاشیه سازی، هم قانون اجرا و هم انتظارات مردم برآورده شود.

ابوترابی با اشاره به انتشار فیلم هایی در فضای مجازی مبنی بر حمله ماموران شهرداری به دستفروشان و کتک زدن آنها گفت: متاسفانه برخی مواقع، مامورین توجیه نیستند و رفتار آنها باعث ایجاد حواشی در خیابانها می شود.

وی افزود: شهرداری برای رفع سد معبرها باید مامورانی بکار گیرد که با تدبیر عمل کنند و از برخوردهای خشن و بدون از انسانیت بپرهیزند.

نماینده نجف آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برخی از کلیپ هایی که در حمله ماموران شهرداری به دستفروشان منتشر شده را دیده، افزود: در برخی از این کلیپ ها، نشان داده می شود که دستفروشان سد معبر کردند اما در برخی از کلیپ ها، رفتار ماموران شهرداری با افراد درست نیست و بی تدبیری انجام شده است.

ابوترابی گفت: بعنوان مثال یک کلیپی دیدم که یک پیرزن در حال دستفروشی بود که ماموران شهرداری رفتار زشت و زننده ای با وی داشتند اما در کلیپ دیگر چند جوان که سد معبر هم کرده بودند، قصد نزاع و درگیری با ماموران شهرداری داشتند.
وی افزود: برخی افراد که سد معبر می کنند، طلبکار هم هستند و برخورد قهر آمیز هم دارند.

عضو کمیسیون شوراها و سیاست داخلی مجلس تصریح کرد: بعضی وقت ها حق با ماموران شهرداری است اما برخی مواقع هم حق با دستفروشان است که متاسفانه رفتار اراذل و اباشگونه ماموران شهرداری را شاهد هستیم.

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “رفتار ماموران شهرداری با دستفروشان بعضا اوباش گونه است”

قالب تفریحی