۴ درصد از نیروهای شهرداری تهران تعدیل می شوند

مجموعه: دسته‌بندی نشده تاریخ انتشار مطلب: ۱۳۹۷/۰۸/۳۰
(هنوز امتیازی ثبت نکرده اید ؟)
Loading...
۴ درصد از نیروهای شهرداری تهران تعدیل می شوند

به گزارش خبر شهروند، معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران از تعدیل ۴ درصدی نیرو در شهرداری تهران خبر داد و گفت: تدابیری اندیشیده شده که به صورت انگیزشی کاهش نیرو داشته باشیم و جای نگرانی در این زمینه نیست.

ابراهیم شیخ معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران، در خصوص تعدیل نیرو در شهرداری تهران، گفت: بر اساس برنامه دوم توسعه برای شهرداری تهران مقرر شده که سالانه ۴ درصد از نیروهای خود را کاهش دهد.

وی با بیان اینکه شورای شهر امسال سقف کاهش نیروی انسانی را ۶ درصد گذاشته است، گفت: خوشبختانه تدابیری اندیشیده شده که به صورت انگیزشی کاهش نیرو داشته باشیم و جای نگرانی در این زمینه نیست.

معاون توسعه منابع انسانی شهرداری تهران تأکید کرد: کاهش نیرو از طریق انگیزشی یا سیستم ارزیابی است که هم به قانون پایبند باشیم و هم مشکلی ایجاد نشود.

شیخ در پاسخ به این پرسش که در نیمه اول سال هم تعدیل نیرو داشته‌ایم، گفت: در ۶ ماه ابتدای سال تعداد بسیار اندک در حد افرادی که خودشان می‌خواستند از مجموعه جدا و یا بازنشسته شدند و در ۶ ماه دوم سال نیز با همین تدابیر پیش می‌رویم.

وی بیان کرد: وقتی برنامه کاهش نیروی انسانی داریم تدبیر می‌کنیم که کمترین آسیب به همکاران برسد. اولاً انگیزشی است دوماً کاریابی می‌کنیم و تا ۳ ماه تمام پشتیبانی‌های لازم از نظر پوشش بیمه‌ای برای درمان فرد و خانواده‌اش در نظر گرفته می‌شود وحتی پوشش مواد خوراکی و بن‌های لازم داده می‌شود.

شیخ در پاسخ به این پرسش که در کنار تعدیل نیرو جذب نیرو هم داشته اید، گفت: جذب نیرو کم است در حد مدیران ارشد است. در بیش از ۴۰۰ روزی که در شهرداری تهران بودم با کل پرونده‌هایی که در جریان است تا ماه آینده حدود ۲۰۵ نفر جذب شهرداری شده‌اند که شامل شهرداران مناطق، معاونین و غیره است.

منبع: فارس

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “۴ درصد از نیروهای شهرداری تهران تعدیل می شوند”

قالب تفریحی