۵۵ آتش نشان ایمنی بازی پرسپولیس -کاشیما تامین می کنند

مجموعه: دسته‌بندی نشده تاریخ انتشار مطلب: ۱۳۹۷/۰۸/۱۸
(هنوز امتیازی ثبت نکرده اید ؟)
Loading...
۵۵ آتش نشان ایمنی بازی پرسپولیس -کاشیما تامین می کنند

به گزارش خبر شهروند، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اعلام کرد: ۵۵ آتش نشان ایمنی مسابقه فوتبال فینال لیگ قهرمانان آسیا بین تیم های پرسپولیس ایران و کاشیما ژاپن در ورزشگاه آزادی را تامین می کنند.

سید جلال ملکی روز جمعه گفت: دور برگشت فینال لیگ قهرمان آسیا بین تیم های فوتبال پرسپولیس ایران و کاشیما ژاپن روز شنبه (۱۹ آبان ) در ورزشگاه آزادی برگزار می شود و بدین منظور آتش نشانان در آماده باش کامل هستند.
وی افزود: ماموران ایستگاه شماره ۲۰ آتش نشانی که در مجاورت ورزشگاه آزادی مستقر هستند آماده خدمت رسانی به هواداران فوتبال هستند.
ملکی ادامه داد: ۱۲ خودرو سنگین، ۴ خودرو سبک، ۵ دستگاه موتور سیکلت، ۲ دستگاه پیکاپ نجات برای تامین ایمنی فینال لیگ قهرمانان آسیا بکارگرفته می شود و ۵۵ آتش نشان زبده نیز به همراه تجهیزات ایمنی از ساعت ها پیش از آغاز مسابقه در سکوها، پارکینگ ها و مسیرهای منتهی به ورزشگاه آزادی مستقر می شوند.
وی از همه تماشاچیان این مسابقه فوتبال خواست که همچون مسابقات گذشته با آتش نشانان همکاری داشته و در صورت بروز حادثه ای ضمن فاصله گرفتن از محل حادثه مراتب را به سامانه ۱۲۵ اطلاع دهند.
به گزارش ایرنا، دور برگشت مسابقه فینال لیگ قهرمانان آسیا بین تیم های پرسپولیس ایران و کاشیمای ژاپن شامگاه شنبه از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود.
بازی رفت این دو تیم با نتیجه ۲ بر صفر به سود تیم ژاپنی پایان یافت.

منبع: ایرنا

مطالب مرتبط

نظر شما !!!

نظر شما برای “۵۵ آتش نشان ایمنی بازی پرسپولیس -کاشیما تامین می کنند”

قالب تفریحی